+48 531 61 36 05

Nasza oferta

Solar Group oferuje komponenty do budowy Elektrowni Fotowoltaicznych jedynie renomowanych światowych marek, które gwarantują najwyższą jakość i sprawność. Oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne posiadają świadectwa jakości znanych jednostek certyfikacyjnych takich jak TUV Reinland, TUV SUD, VDE jak i certyfikaty jakościowe ISO 9001, CE i inne. Dysponujemy możliwościami dostaw modułów fotowoltaicznych rzędu 1GW rocznie, falowników 1 GW, systemów monitoringu, oprogramowania itd.

 

Polskim Producentom Modułów PV oferujemy ogniwa słoneczne najwyższej jakości 2BB oraz 3BB polikrystaliczne, monokrystaliczne oraz kolorowe jak i przezierne, do produkcji modułów BIPV zintegrowanych z budynkami i PV.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce falowników firm Zeversolar, Sungrow, współpracujemy z Kaco, Lightway Solar, UPSolar, Canadiansolar, REC i wieloma innymi czołowymi producentami światowymi modułów PV, BIPV oraz falowników.

 

Solar Group zajmuje się także najistotniejszym z punktu widzenia inwestorów elementem budowy Farm Fotowoltaicznych – oferowaniem różnego rodzaju finansowania inwestycji. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi ze Szwajcarii, Chin i Polski, umożliwiamy sfinansowanie inwestycji poprzez nisko-oprocentowane kredyty udzielane inwestorowi na bardzo korzystnych warunkach.

 

Jesteśmy po to, aby otworzyć Państwu drzwi do nowych możliwości: oferujemy pomoc merytoryczną, techniczną, wykonawczą i obsługę finansową, w dziedzinie realizacji inwestycji budowy Elektrowni Fotowoltaicznych jak i Budynków Przyszłości BIPV.

 

Instalatorstwo elektryczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów odnośnie realizacji całego procesu inwestycyjnego dotyczącego instalacji elektrycznych, przedstawiamy ofertę na  kompleksową realizację inwestycji zaczynając od projektowania poprzez kompletną dostawę materiałów i urządzeń, prace elektro montażowe, przeprowadzenie pomiarów i testów aż po rozruch. Ponadto oprócz realizacji nowych inwestycji prowadzimy również obsługę serwisową już użytkowanych instalacji. Wykonujemy również wymagane prawem budowlanym roczne i pięcioletnie przeglądy.

Projektujemy i wykonujemy:

Posiadamy uprawnienia eksploatacji i dozoru w pełnym zakresie dotyczące urządzeń prądotwórczych przyłączanych do sieci elektroenergetycznej.

Transport

Solar Group dysponuje własnym, nowoczesnym i spełniającymi najnowsze wymagania pod względem technicznym oraz ekologicznym parkiem samochodowym w którego skład wchodzą samochody dostawcze, osobowe oraz ciągnik siodłowy z naczepami. W przypadku zainteresowania usługą transportową prosimy o kontakt aby omówić szczegóły i przygotować indywidualną ofertę dokładnie spełniająca Państwa wymagania.


Warning: Use of undefined constant page - assumed 'page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /serwis_www/wp-content/themes/solaris/page.php on line 37

o nas

Solar Group jest grupą firm z branży fotowoltaicznej, w której skład wchodzą:

 

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas licznych realizacji, zajmujemy się doradztwem, projektowaniem – planowaniem, sprzedażą, instalacją – budową, a także serwisowaniem Elektrowni Słonecznych.

 

Jako firma posiadająca bezpośrednie umowy z producentami kluczowych komponentów do budowy Elektrowni Słonecznych, oferujemy kompleksową obsługę klienta od zaprojektowania, dobrania komponentów poprzez dostawy i wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych jak i ich serwis. Jesteśmy w stanie zaspokoić najwyższe oczekiwania każdej grupy klientów. Posiadamy doświadczenie i niezbędne kwalifikacje do budowy dużych elektrowni słonecznych, jak i mniejszych instalacji.

 

Realizujemy inwestycje na gruncie, dachach oraz BIPV – Building Integrated Photovoltaic – Fotowoltaika Zintegrowana z Budynkami, elewacje, fasady, zadaszenia, dachy, ściany, przeszklenia fotowoltaiczne.

 

Naszym celem jest kompletne i perfekcyjne wykonanie zleconych nam prac – począwszy od wykonania projektu, weryfikacji opłacalności danych przedsięwzięć z punktu widzenia Inwestorów, dostarczenia komponentów elektrycznych (modułów PV i BIPV, kabli, falowników), mechanicznych (fundamentów pod konstrukcje, konstrukcje nośne pod moduły PV i BIPV i falowniki) aż do samej realizacji zlecenia. Wykonywane przez nas prace są poddawane ścisłej kontroli pod względem jakości – pozwala nam to udzielić gwarancji, a także usprawnia proces serwisowania instalacji.

 

Nasz zespół to ponad 250 osób, gotowych do pracy w każdych warunkach – wykwalifikowani pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty oraz umiejętności i uprawnienia do pracy na wysokościach (respektowane w całej Europie), jak również uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych, są profesjonalistami w wykonywaniu zadań na każdym etapie realizacji prac związanych z budową Elektrowni Fotowoltaicznych.